کفش نیوبالانس و دانستنیهایی درباره آن

رنج قیمت کتونی نیوبالانس اصل از حدود ۵۰۰ هزار تومان شروع شده و در برخی مدلها تا ۳ میلیون تومان هم میرسد.قیمت کتونی نیوبالانس اورجینال را در ادامه در قسمت محصولات خواهید دید. همچنین مدل کفش نیوبالانس اصل هم در کنار این لوگو مشخص شده است. قیمت های بالایی دارند پس اگر هزینه برای شما مهم نیست و همچنین دوام و استحکام کفش از اهمیت فوق العاده ای برایتان برخوردار است، کفش کتونی نیوبالانس اصل بهترین و مناسب ترین انتخاب است. برند نیوبالانس با توجه به سایز پای نرمال افراد، اقدام به قالب بندی حرفهای پیش از تولید کتانیها کرده است و تمامی قسمت پاهای شما از جمله پاشنه، پنجه و کنارههای پا زمان پوشیدن کتونیهای نیوبالانس احساس راحتی و آسودگی خواهند داشت.

قالب این کفش استاندارد می باشد. تنوع در محصولات این برند بسیار زیاد است که انتخاب را برای همه سلیقه ها راحت می کند. با وجود بریتانیایی بودن موسس نیوبالانس، این شرکت از نشان «ساخت آمریکا» برای محصولات خود استفاده میکند. قیمت کتونی نیوبالانس اصل به دلیل واردات، کیفیت بسیار بالا، وجود واسطه ها و … کمپانی نیوبالانس ، تولی کننده ی کتونی نیوبالانس دخترانه ، یک کمپانی کوچکی آمریکایی بود که در سال ۱۹۰۶ توسط «ویلیام جی رایلی» تاسیس شد. نیوبالانس اولین کفش ورزشی خود را در سال ۱۹۳۸ برای دوندهها طراحی و تولید کرد. در این مطلب ترفندهایی را برای تشخیص کفش نیو بالانس اصل از تقلبی را معرفی میکنیم.

بر روی جعبه کفش نیو بالانس، یک لیبل سفید رنگ، حاوی اطلاعاتی همچون، مدل کفش، سایز کفش، کد رنگ و یک بارکد وجود دارد. این امکان وجود دارد، یک کفش تقلبی را درون یک جعبه اصل قرار دهند. قیمت کفش های این برند به واسطه کیفیت، فناوری و وارداتی بودن آن ها بالاست پس کفش های با قیمت پایین از مدل های فیک و تقلبی این برند به حساب می آیند. ENCAP تکنولوژی به کار رفته در زیره کفش می باشد که یک پیاده روی سالم و راحت را برای شما تضمین میکند و همچنین با انتخاب این مدل شما زیبایی خود را به خطر نمی اندازید.

پیاده روی یکی از ورزش های محبوب در بین افراد جامعه به ویژه بانوان است که داشتن یک کفش مناسب پیاده روی از ملزومات انجام این ورزش به حساب می آید زیرا اگر کفش مناسب پوشیده نشود، نه تنها ورزش به سلامتی افراد کمک نمی کند بلکه سبب صدمه و آسیب رسیدن به بدن می شود. امکانات بیشتری را به کتانی های خود اضاف می کند و در هر سایزی به فروش می رساند. فومهای ABZORB مانند فومهای EVA سبک و راحت هستند اما دوام بیشتری دارند و بعد از مدتی حالت نرمی خود را از دست نمیدهند. Fresh Foam: این فوم میانی در مقایسه با سایر فومها از راحتی و نرمی بیشتری برخوردار است. زیرا این فوم با همان قدرت پشتیبانی و دوام 30% سبکتر از فومهای موجود است. رنگ کفش: خوشبختانه نیوبالانس تنوع رنگ را در محصولات به کار برده است و کفش ها با تنوع رنگ بالایی عرضه می شوند.