کفش نیوبالانس و دانستنیهایی درباره آن

کتونی نیوبالانس را، اگر از کشور های دیگر مانند چین، ترکیه و بقیه کشور های همسایه وارد کنیم. در صنعت مد شرکت ها و برندهایی که کیفیت را سرلوحه برای تولیدات خود قرار داده اند از بقیه رقبای خود پیشی میگیرند کتونی نیوبالانس نیز از جمله شرکت هایی است که کیفیت آن بی رقیب بوده و با جدیدترین فناوری های روز کفش های ورزشی خود را تولید می کند. پس کفش نیوبالانس های کپی یک کفش با کیفیت بسیار بالاست، اما کیفیت آن به پای کفش نیوبالانس آمریکایی نمی رسد که با قیمت مناسب تر و کمتری به فروش می رسند. در کفش کتونی نیوبالانس با تکنولوژی Ndurance از زیره هایی در قسمت پنجه و پاشنه پا استفاده می شود که در هنگام برخورد با زمین و ایجاد اصطکاک، هیچ آسیبی را در پا ایجاد نمی کند.

همچنین این زیره دارای استحکام و طول عمر بالایی نیز است. فناوری Abzorb SBS در زیره کفش کتونی نیوبالانس باعث می شود تا در صورت وارد شدن ضربه در هنگام پیاده روی و یا ورزش به پا، کف یا پاشنه پا دچار آسیب نشود. این لاستیک ها در برابر ضربه، ساییدگی و شکستگی مقاوم هستند و کاربرد این فناوری در کفش باعث می شود تا بتوان از این کفش ها برای ورزش های سنگین مانند کوهنوردی نیز استفاده کرد. کتانى نیوبالانس ٣٢٧ را می توانید هنگام ورزش در باشگاه، پیاده روی و همچنین برای استفاده روزمره و استایل های کژوال استفاده و ست نمایید. تولید کفش های ورزشی نیوبالانس برای ورزش هایی مانند تنیس، بوکس و بیسبال در سال 1941 شروع شد. Abzorb FL فناوری دیگری در کفش نیوبالانس است که در لایه میانی کفش از لاستیک های ایزوپرن استفاده می شود. یکی از تکنولوژی های مورد استفاده در کفش پیاده روی و کتونی نیوبالانس، Acteva است که از سایر مدل های این کفش سبک تر می باشد.

کفش نیوبالانس از ابتدا تا کنون به صورت کاملا تخصصی تولید شده و به منظور محافظت از پا و کاهش دردهای موجود در کمر، پا و سایر نقاط بدن طراحی و مورد استفاده قرار گرفت. این موضوع باعث شد تا برند نیوبالانس به عنوان یک نام تجاری و تولید کننده محصولات ورزشی با کیفیت، مشهور گردد. اگر قصد خرید کفش با کیفیت و شیک را دارید، به فروشگاه اینترنتی سر بزنید و محصولات این برند را بررسی کنید. کتونی نیوبالانس که از معروفترین برندهای ورزشی جهان است جزء گرانترین های دنیا بوده و کفش های ورزشی خیلی بادوام و مستحکمی دارد و همین کیفیت فوق العاده بالای محصولات باعث قیمت بسیار بالای این کتونی ها شده است.اما در پس این برند داستانی شنیدنی و جالبی نهفته است که شنیدن آن خالی از لطف نیست،داستان از این قرار است که سالها پیش یک مهاجر انگلیسی به نام ویلیام جی رایلی مشغول وقت گذرانی با حیوانات خانگی اش بود که نظرش به ایده جالبی جلب شد او هنگام تماشای راه رفتن مرغ هایش متوجه شد که حالت سه زاویه ای بین انگشتان پای مرغان، بهترین حالت طراحی برای حفاظت از وزن بدن است؛پس در نهایت طرح قوس های سه ضلعی برای کفشهای شرکت، پدیدار گشت.

این شرکت در سال 1906 میلادی توسط فردی انگلیسی به نام ویلیام جی ریلی تاسیس شد و کار خود را با تولید کفی های قوس دار شروع کرد. در سال 1906 شرکت نیوبالانس یا همان” بالانس جدید ” تاسیس شد.این شرکت که در تولید کفی کفش و کفش های طبی فعالیت داشت بر روی راحتی بیشتر مشتریانش تمرکز کرده بود برای همین کیفیتی که در نتیجه تولید این شرکت ارائه میشود بی نظیر و در رقابت با رقبا پیشتاز می باشد.نیوبالانس اولین کفش ورزشی خود را در سال 1938 برای دونده ها عرضه کرد. چرا که کتانی های کپی، دارای درجه بندی کیفیتی متفاوتی هستند. نیوبالانس همیشه از تبلیغ و امضای ورزشکاران برای تأیید محصولاتشان دوری می کرد؛ چون که ترجیح می داد کتانی هایش به دلیل شایستگی و عملکرد خارق العادۀ خودشان پوشیده شوند. تکنولوژی Abzorb یکی از فناوری های منحصر به برند نیوبالانس است.