کفش نیوبالانس و دانستنیهایی درباره آن

کتونی ها امروزه به محصول بسیار پر فروشی تبدیل شده اند،به دلیل زیاد شدن خریدار ها، تولیدات بسیار زیادی پدید آمده اند که کتونی های کپی را تولید می کنند، در ادامه، به بررسی “خرید کتونی به صورت عمده” و “قیمت کتونی نیوبالانس های کپی” می پردازیم. در زمان طراحی کفش های کتانی نیوبالانس، ویژگیهای ساختاری خاصی توسط تولید کنندگان مدنظر قرار گرفته است که کفشهای این برند را به مدلهای کفش فوق العاده کاربردی و ایده آل تبدیل کرده است، در ادامه با 3 تا از مهمترین ویژگیهای کتانی نیوبالانس که خرید آن را برای شما واجب میکند آشنا شوید.

زمانیکه فروش سالانه جهش فوق العاده ای به مبلغ 474 میلیون دلار در سال 1996 داشت، برند نیوبالانس به عنوان یکی از شش برند کفش پر فروش در جهان و یکی از پنج برند برتر داخلی انتخاب شد. سال 1927 رایلی آرتور هال را به عنوان فروشنده استخدام کرد. در سال 1936 رایلی، هال را به عنوان شریک خود در تولید کفشهای ورزشی قبول کرد. مهاجر انگلیسی، ویلیام جی رایلی کارگاه تولیدی کفش طبی محافظ قوس پا و کفش های ارتوپدی خود را در شهر بوستون ایالت ماساچوست در سال 1906 افتتاح کرد. سال 1956: النور، دختر آرتور هال و همسرش این کارگاه را از رایلی خریداری کردند. آنها سعی کردند برای بالا بردن میزان فروش، کفشهایشان را به افرادی مثل کارمندان فروشگاهها، آتشنشانان و افسران پلیس که مدت زمان زیادی سر پا هستند، بفروشند. نیوبالانس نیز یکی از همین برند هاست که متعلق به کشور آمریکا بوده و در سال 1906 به نام New Balance Arch Support Company تاسیس شد.

در این برنامه بلندپروازانه، شرکت برنامه های خود را برای آینده آماده کرد با دلگرمی به این امر که شناخت نام تجاری نیوبالانس فروش را به نرخ یک میلیارد دلار افزایش می دهد. این روشی که به ذهن هال رسیده بود، به شناخته شدن کفشها در بین مردم بسیار کمک کرد. استقبال زیاد مردم در پیاده روی که از دهۀ 1970 شروع شده بود و باعث پیشرفت نیوبالانس در اواخر سال 1976 و ادامۀ آن در دهۀ 1980 شده بود، هیچگاه کم نشد. احتمالا برای شما نیز پیش آمده است که زمان پوشیدن یک کفش کتانی اصطکاک و ساییدگی در قسمت پشت پاشنه پا و جلوی پنچهتان احساس کنید، این مشکل به علت عدم قالب بندی درست کفش کتانی است که خوشبختانه در کفشهای نیوبالانس این مسئله وجود ندارد.

نکته دیگر درباره کتونی نیو بالانس این است که، این کتانی دارای رویه با روزنه های زیاد است که باعث می شود هوا در کفش جریان داشته باشد و از مشکلات پوستی جلوگیری کند. پوشیدن کفش مناسب بر سلامت پا و دیگر اندام های حرکتی تاثیر بسیار مثبتی دارند که نباید آن ها را با پوشیدن کفش فیک به خطر انداخت پس ما خرید کفش نیوبالانس اصل زنانه را به شما توصیه می کنیم. کفش های برند نیوبالانس مانند کفش آدیداس بسیار راحت و سبک هستند و رویه و لایه های مختلف زیره کفش از مواد عالی و با کیفیت ساخته می شود.