کفش ورزشی ارزان قیمت مردانه را از کجا می توانیم تهیه کنیم؟

این شرکت در ابتدا کار خود را با 35 نفر کارگر آغاز کرد. در سالهای اخیر واردات کتونی ارزان، از کشور چین بسیار زیاد بود که متاسفانه همین امر باعث رکود و از رونق افتادن تولید کفش داخلی شد اما خوشبختانه با حمایت دولت و جلوگیری از واردات بی رویه و بی حساب و کتاب این محصول از خارج تولید کنندگان ما موفق به از سر گیری کار تولید خود شدند، و در همین راستا به واسطه همت بلند کارگران ایرانی و تولیدات مرغوب با جنس عالی بازار صادرات رونق بسیار خوبی گرفته و در همین راستا ما افتخار داریم، با تولید کنندگان در زمینه صادرات کتونی ارزان، همکاری شایان توجهی داشته باشیم.

کیفیت و قیمت محصولات باید با هم همخوانی داشته باشند که این مطلب یکی از معیارها و فاکتورهای اصلی هر خریداری به هنگام انتخاب کفش ورزشی می باشد. بازار بزرگ تهران یکی از بزرگترین بازار های فروش کفش است که در این بازار انواع کفش ها با کیفیت های مختلفی به بازار های هدف ارسال می شود. و دارای پتانسیل بالایی در زمینه برآورده کردن خواسته مشتری و خریدار می باشند ویژگیهای مهمی وجود دارد، که باعث رونق فروش کفش ورزشی در ایران و بازارهای خارجی شده است. امید است با حمایت افراد از اولین تولید کننده های داخلی آنها را تشویق به تولید و ساخت هر چه بهتر و عالی تر در داخل کشور برای هموطنان در داخل و خارج کشور، و حتی مشتریان خارجی باشد.

البته ناگفته نماند که هر منطقه از کشور سلیقه خاص خود را می طلبد و مشتریان بنا به سلیقه شخصی خرید می کنند. کفش اسپرت نیز بصورت عمده ای در تهران مشتریان خاص خود را دارد. رییس شرکت علاوه بر تأسیس فروشگاههای زنجیرهای کفش ملی در سراسر کشور و یکسانسازی قیمتها، توانست به کشورهای اروپای شرقی و شوروی نیز کفش صادر کند. رییس شرکت با خرید زمین و خرید دستگاه دوخت پارچه با حمایت سرمایه گذار خارجی، و استفاده از پارچه ایرانی شروع به تولید کفش نمود. و در هنگام خرید کفش به سایز آن باید توجه شود. انواع کفش اسپرت مردانه به دلیل راحتی زیاد و قابلیت ست شدن با شلوار جین برای استفاده روزمره مورد توجه آقایان است. کتانی های اسپرت در کشور ما بسیار مورد توجه قرار دارد. اولین تولید کننده کفش در ایران کفش ملی است که کفش ملی در انواع مختلفی تولید و روانه بازار های می شود.

در هنگام خرید کفش دقت کنید که پاشنه پاهای شما نباید درون کفش بلغزد. با خراب شدن یک قسمت از کفش نباید به کل کفش ناامید شوید و اگر یک کفاش حرفه ای را می شناسید کفش را به او بدهید تا مثل روز اول آن را تعمیر کند و هزینه اش هم کمتر از خرید یک کفش نو است. و با تاسیس کارخانه دباغی کفش چرم هم شروع به تولید کرد. با افزایش تدریجی گنجایش کارخانه مهرآباد، روزانه ۱۲٬۵۰۰ جفت کفش در کارخانه کفش ملی توسط ۲۵۰۰ کارگر تولید میشد. کتونی ارزان را در بازار را می توان، با مراجعه مستقیم به کارخانه تولید کننده انواع کفش کتانی، این محصول را تهیه کرد.