کفش ورزشی و کتانی اصل 2022 ( قیمت و خرید ) ✔️ – چارسونِت

این شرکت در سال ۱۹۰۶ تأسیس شد و اکنون یکی از بزرگترین تولیدکنندگان کفش کتانی در جهان است. اما جالب است که در یکی دو سال اخیر تعدادی از دوندگان به کفشهایی رو آوردهاند که اصطلاحاً به آنها کفشهای مینیمالیستی میگویند. نایک: تکنولوژی Flyknit system – نایک در سال ۲۰۱۲ پرده از کفشهایی برداشت که مواد رویهاش بسیار سبک بود. یکی از کسانی که علاقه بسیار زیادی به کفشهای ورزشی این شرکت داشت، بنیانگذار شرکت اپل، استیو جابز بود. در مورد کفش های اسپرت این پاشنه به صورت لژ در سطح کفش قرار می گیرد و برخی از کفش ها لژ مخفی دارند و برای کسانی که دوست دارند قد بلندتر دیده شوند مناسب می باشد. پاها به علت فعالیت زیاد بدنی تعریق می کنند و به علت بسته بودن کتانی، پاها نمی توانند هوای مورد نیاز خود را اخذ کنند و این مسئله سبب می شود کفش، جوراب و پا بوی ناخوشایندی به خود بگیرند.

برای طراحی این کفش، از مدل های کفش اسکیت الهام گرفته شده است. نیو بالانس: تکنولوژی Fresh Foam – این شرکت آمریکایی که جزو معدود شرکتهایی است که هنوز بیشتر محصولاتش را در خود آمریکا تولید میکند، کتانیهایی وارد بازار کرده که از کفههای بسیار سبک و مقاومی برخوردارند و متعادلترین حالت بین جذب ضربه و انعطافپذیری را برای ورزشکار ارائه میکنند. کفشهای رانینگ جنس انعطافپذیری دارند و همین موضوع از پا درد، کمر درد و بسیاری از دردهای عضلانی جلوگیری میکند. معمولاً کفشهای مخصوص بسکتبال که برای سالن طراحی شدهاند به نسبت آنهایی که برای خاکی و آسفالت ساخته شدهاند از کفهی نازکتری بهرهمندند تا جلوی سرعت بازیکن را نگیرند. کفش کوهپیمایی: برای کوهپیمایی شما کفشی نیاز دارید تا کفهی محکمی داشته باشد که هنگام عبور از سطوح ناهموار و خشن ضربات وارده به کف پای شما را جذب کند و در هنگام عبور از سطوح شیبدار اصطکاک خوبی با زمین برقرار کند تا مانع از لیز خوردن شما شود.

این کفشهای ورزشی، در عین زیبایی، طوری طراحی شدهاند که انرژی حاصل از برخورد کف پا به زمین را دوباره به پای ورزشکار بازگردانند. برای اینکار باید کفشی داشته باشید که کف آن بیشترین تماس را با زمین داشته باشد تا تعادلتان بر روی زمین را بهتر برقرار کند. استاندارد انتخاب کفش در دنیا از سایز 39 تا 49 است که بر اساس سایز یورو اندازه گیری می شود. این کفشها بسیار سبک و منعطف است و شبیه پای انسان طراحی شده اند اما ضربه گیری بسیار کمی دارند. هر چه باشد پای انسان جایی است که بیشترین تعداد استخوانها را در خود جای میدهد و از آن بهعنوان قلب دوم بدن یاد میشود. از این جهت کف کفش صاف است که بازیکن بتواند به راحتی هنگام تعقیب توپ جهت عوض کند و از این جهت منعطف است که ورزشکار بتواند دائم تا سمت تور بدود و دراپ شاتها را جمع کند و از آنجا سریع به عقب برگردد تا توپهایی که پشت سرش انداخته میشود را جمع کند.

مدلهای متنوع کفش ورزشی زنانه را میتوانید برای باشگاه، پیاده روی خارج از خانه و استفاده در دیگر ورزشها، مورد بررسی قرار داده و کفشی با زیره منعطف تهیه کنید. با این پیشنهادات متنوع همه افراد با هر سلیقه و بودجهای میتوانند کفش ورزشی مورد علاقه خود را درب منزل تحویل بگیرند. اگر چه این کفش ها برای باشگاه های ورزشی مناسب اند اما اگر دوست دارید که ظاهری اسپورت داشته باشید، باز هم اسنیکرهای ریبوک انتخاب خوبی برای مصرف روزانه تان خواهد بود. فروش این کفش در ساعات اولیه ای که روانه بازار شد، فوق العاده بود. راستش من چندوقت قبل ۳ میلیون تومان به دوستم پول قرض دادم و قرار بود ظرف یکهفته آن را برگرداند اما بدقولی کرد. شستشوی این لایهها به دلیل تنوع در نوع و بافت پارچهها در منزل کار سادهای نیست و در بیشتر اوقات باعث تخریب تذریجی و کاهش عمر مفید کفشها میشود که با توجه به ارزش مادی بالا و قیمت کفشهای کتانی بهتر است در نگهداری از آنها نهایت دقت را داشته باشیم.