50 عکس کتونی با طراحی و رنگ بسیار جذاب سال 2022 (زنانه -مردانه)

کتونی ها رو میشه جزو اقلام اصلی اسپرت پوشان به حساب آورد. انتقال جریان هوا به داخل کفش باعث می شود در طول زمان پیاده روی پاها خنک بمانند و بوی نامطبوع در پاها ایجاد نشود. ازآنجاییکه در طول روز زیاد راه میروید، پای شما در آخر روز منبسط میشود.

این کار میتواند همان تاثیری را بر روی پایتان بگذارد که راه رفتن در طول روز بر پایتان میگذارد. همین مساله میتواند به روش دیگری مورد آزمایش قرار گیرد. طبیعتا قیمت کفشهای تیمبرلند بسته به مدل و همچنین، اصل بودن آن متفاوت است. البته نوع دیگری از کتانیهای ساق بلند وجود دارد که در اصطلاح به آن کتانی بسکتبال میگویند. در این صورت میتوانید مطمئن شوید که اندازه کفش با پایتان تناسب دارد یا خیر. همچنین، به این موضوع توجه کنید که آیا کفش، قوس کف پای شما را نگه میدارد یا خیر. در این صورت، میتوانید متوجه شوید که آیا چیزی پای شما را اذیت میکند یا خیر.

✔اگه دوست دارید میتوانید کل روز عروسی این مدل کفش ها را بپوشید و راحت و خاص باشید. بنابراین، برای اینکه مطمئن شوید کفشتان در همه شرایط راحت است مهم است زمانی برای خرید آن اقدام کنید که پایتان در بزرگترین حالت آن قرار دارد. بنابراین، اگر کفش متناسب با شکل و اندازه پای شما طراحی نشده باشد، احتمالا هرگز برای شما راحت نخواهد بود. • بهترین زمان خرید کتونی دخترانه و پسرانه هنگام غروب است، زیرا در این زمان پای شما در بزرگترین حالت خود قرار دارد. چنانچه از طریق پرداخت آنلاین اقدام به خرید نمایید.

به همین دلیل، لازم است مطمئن شوید که کفه کفش محکم و ضخیم است. اگر کفشی بپوشید که کفه آن نازک و شلوول باشد، ممکن است با قدم گذاشتن بر روی چیزی تیز، پایتان آسیب جدی ببیند. اگر کفه کفش به قسمت بالایی دوخته شده است، احتمالا کفش بسیار باکیفیتی است. کفش نه تنها به عنوان یک اکسسوری بلکه به عنوان نقطه عطف برخی استایلها از اهمیت ویژه­ای برخوردار است.پس بی تردید برخی مدلها هستند که گذشتن از آنها برایمان کاری ناممکن است پس به طور مداوم از آنها استفاده میکنیم! نگران شماره سایز کفش نباشید.